У серпні на Чернігівщині прийняті в експлуатацію понад 29 тисяч квадратних метрів комунальних автодоріг

Про це повідомили в Управлінні капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації. Вартість ремонтних робіт перевищила 15 мільйонів гривень. Середній поточний ремонт автошляхів комунальної власності проводився в Бахмацькому, Борзнянському, Корюківському, Менському, Носівському, Ріпкинському та Чернігівському районах.

Також продовжують ремонтувати дороги загального користування місцевого значення. У серпні залатано понад 9 тисяч квадратних метрів ям. Крім того, введені в експлуатацію окремі ділянки автошляхів Семенівка-Карповичі, Боршна-Смош-Ряшки, Розинівка-Вихвостів, Дорогинка-Крупичполе, Носівка-Яблунівка-Ясна Зірка, Григорівка-Перше Травня, Корюківка-Семенівка, Варва-Хукалівка-Поділ, Гайворон-Голінка, Озеряни-Макушиха-Нове.

До речі, зараз Управління капітального будівництва ОДА на 2019 рік формує перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах. Перелік готується на основі звернень та пропозицій органів виконавчої влади і місцевого самоврядування з урахуванням результатів обстеження заявлених ділянок автошляхів.

За інформацією Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації