Відома українська співачка збирається в політику і вже зробила першу заяву

Зеленський і Вакарчук вже не актуальні?

Відома українська співачка збирається в політику і вже зробила першу заяву

Зеленський і Вакарчук вже не актуальні? Відома українська співачка збирається в політику і вже зробила першу заяву

Головна противниця артистів-зрадників в українському шоубізі Анастасія Приходько заявила, що через деякий час піде в політику.

Про це вона заявила в інтерв’ю.

Її цікавить соціальна сфера.

“Пригадую я ще. Поки хочу бути там, де я потрібна більше. Політика для мене – велика відповідальність. Не можна йти в політику, якщо не розбираєшся в тому чи іншому питанні.

Треба дуже багато знати і вміти. Хочу допомагати дітям … матерям одинакам, наприклад.

Хоч якось поліпшити їхнє життя.

Скільки дітей потребують не стільки допомоги, скільки любові. Любові багато не буває… Але мені дійсно хочеться робити це як політик, щоб мати важелі для поліпшення їхнього життя “, – підкреслила вона.

– Розмірковую ще. Поки хочу бути там, де я потрібна більше. Політика для мене – велика відповідальність. Не можна йти в політику, якщо не розбираєшся в тому або іншому питанні. Треба дуже багато знати і вміти. Хочу допомагати дітям… матерям-одиначкам, наприклад. Хоч якось покращити їхнє життя. Скільки дітей потребують не стільки допомоги, скільки любові. Любові багато не буває… Але мені дійсно хочеться робити це як політик, щоб мати важелі для покращення їхнього життя.

Також, Співачка Анастасія Приходько вважає, що Святослав Вакарчук, якщо балатуватиметься на посаду президента, отримає чималий кредит довіри від виборців.

– У нас мер — боксер. Чому б ні? У Слави Вакарчука великий потенціал. У нього дуже багато прихильників і, дійсно, він має дуже великий електорат, збирає стадіони по всій Україні і за її межами. Йому вірять. Він дуже вихований і розумний. Якщо його підтягнути з тих або інших питань стосовно політики, думаю, він справиться з цією задачею.