Військова прокуратура затримала підполковника ЗСУ – начальника циклової комісії військової частини

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні під час отримання неправомірної вигоди викрито та затримано військовослужбовця – начальника циклової комісії (навчально-виховного підрозділу) військової частини.

Затримання проводилось спільно з працівниками Управління захисту економіки та слідчими Слідчого управління ГУНП в Чернігівській області.

Встановлено, що затриманий підполковник ЗСУ 11.07.2018 року вимагав та отримав від громадянки України неправомірну вигоду в сумі 2,6 тис грн за обіцянку вплинути на службових осіб комісії цієї ж військової частини, яка є закладом з підготовки водіїв, для безперешкодної видачі свідоцтва про її закінчення. Також він обіцяв у подальшому «допомогти» вплинути на службових осіб Чернігівського міжрайонного реєстраційного-екзаменаційного відділу при складанні іспитів та видачі посвідчення водія категорії «В».

Офіцера-хабарника затримано в порядку ст. 208 КПК України. Неправомірну вигоду в ході особистого обшуку виявлено та вилучено.

На даний час тривають слідчі та процесуальні дії.