В’язниця для корупціонерів і крокодили на кордоні: як в Україні жартують 1 квітня

У День сміху, 1 квітня, жартують не тільки пересічні українці, – в стороні не залишилися і чиновники.

“Апостроф” підготував добірку найбільш вдалих жартів українських чиновників і служб.

Відзначається, що в Укрзалізниці заявили, що запускають продаж квитків на вакуумні потяги Hyperloop, які здатні подолати відстань між Києвом і Львовом за 25 хвилин.

У той же час, губернатор Одеської області Максим Степанов анонсував будівництво на Зміїному острові в’язниці для корупціонерів. “В Україні немає такого розміру острова, щоб їх вмістити”, “А було б непогано”, “Камери з видом на море”, – оцінили ідею користувачі мережі.

Крім іншого, представник Держприкордонслужби Олег Слободян розповів, що ДПСУ задіє нільських крокодилів для охорони українських кордонів.

“І годувати не треба… просто на кордоні випустив – і нехай нелегалів ловлять”, “А морський кордон нехай вже тоді охороняють морські кашалоти”, “Директору Одеського зоопарку респект, що стримався і не розреготався”, “Я трохи борщем не вдавилася)”, – посміялися над жартом в соцмережах.

Керівник Укрпошти Михайло Василенко, в свою чергу, заявив про перекриття Хрещатика в знак протесту проти появи 4G на території поштамтів.

Варто зауважити, що працівники Держприкордонслужби вже відрізнялися почуттям гумору, коли на одне з минулих 1 квітня потішили новиною про “втечу” слона в український ліс.

https://apostrophe.ua/ua/news/society/2018-04-01/tyurma-dlya-korruptsionerov-i-krokodilyi-na-granitse-kak-v-ukraine-shutyat-1-aprelya/125841