![](http://www.sknews.net/wp-content/uploads/2017/07/%D0%BA%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BF%D1%86%D1%96%D1%8F-%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D0%93%D0%BE%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%96-%D0%BE%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%B0-2.jpg)
Журналісти та активісти Чернігівщини здобували знання у галузі боротьби з корупцією
Представники активної громадськості та журналісти Чернігівщини пройшли навчання в Антикорупційній Школі, яка проходила в еко-комплексі «Голубі озера» з 20 по 23 липня 2017 року. Школа проходила в рамках проекту «Сприяння імплементації антикорупційної реформи в Чернігівському регіоні»
Протягом всіх днів навчань учасники школи підвищували свою мотивацію та компетентність у контролі за антикорупційною реформою та здобували знання у галузі боротьби з корупцією на місцевому рівні.
Школа підготувала фахівців, які опановували нові для себе навички, а саме: можливості моніторингу декларацій чиновників, роботі з відкритими джерелами інформації та реєстрами, яким чином можна використовувати сайти органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, веб – портал публічних коштів, електронні системи, реєстри, соціальні мережі для моніторингу та проведення незалежних журналістських розслідувань.
Разом з експертами учасники школи вчилися писати зразки запитів та звернень, аналізували роботу он-лайн платформи ДФРР, оцінювали проекти, що реалізовувалися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Чернігівському регіоні, а також визначали основні особливості роботи антикорупційних органів України.
Всі залучені експерти та тренери – Володимир Тарнай, Гюнель Бабакішієва, Гліб Канєвський, Римма Олексенко, Олександр Назаренко, Сергій Нестеренко, Олександр Підгорний – доклали максимум зусиль для досягнення основної мети Антикорупційної школи – посилити спроможність активістів здійснювати моніторинг впровадження антикорупційної реформи та налагодити місцевий контроль за реалізацією реформи в регіоні.
Матеріали Школи доступні у розділі Публікації за ТАКИМ посиланням.
Під час Антикорупційної школи панувала дружня атмосфера. Як організатори, так і учасники залишилися задоволеними результатами плідної праці та новим безцінним досвідом.