Черненко Андрій Валентинович

Черненко Андрій Валентинович, затверджений заступником Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Черненко Андрій Валентинович народився 3 квітня 1971 року у м. Прилуки Чернігівської області. Громадянин України.
Освіта вища, у 1993 році закінчив Харківське гвардійське вище танкове командне ордену Червоної Зірки училище імені Верховної Ради УРСР за спеціальністю “Командна тактична танкових військ» та здобув кваліфікацію інженера з експлуатації бронетанкової і автомобільної техніки, у 1999 році Чернігівський державний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка за спеціальністю “Фізичне виховання” та здобув кваліфікацію вчителя, та у 2015 році Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Фінанси і кредит” та здобув кваліфікацію економіста.
З 1989 по 2001 роки проходив службу в Збройних Силах України.
З 2002 по 2004 роки працював комерційним директором товариства з обмеженою відповідальністю «Агентство нерухомості “Європа”, комерційним директором товариства з обмеженою відповідальністю “Інвест груп”.
З 2005 по 2013 роки – генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім «Дарниця».
З 2013 по 2014 роки – радник голови правління ПрАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця”.
Не судимий.