Фесенко Сергій Іванович

Фесенко Сергій Іванович, затверджений заступником Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючим справами виконкому.

Фесенко Сергій Іванович народився 4 січня 1977 року у м. Бахмач Чернігівської області. Громадянин України.
Освіта вища, закінчив Харківський аграрний університет імені В. В. Докучаєва за спеціальністю “Землевпорядкування” та здобув кваліфікацію інженера-землевпорядника та Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю “Державне управління”, магістр державного управління.
Трудову діяльність розпочав у 2000 році інженером-землевпорядником, потім провідним інженером у секторі № 1 Чернігівського філіалу інституту землеустрою.
З 2002 по 2006 роки – спеціаліст І категорії відділу планування землекористування в населених пунктах та робіт із землеустрою і охорони земель, заступник начальника відділу земель, оцінки та організації ринку земель Чернігівського обласного головного управління земельних ресурсів.
З 2006 по 2008 роки – головний спеціаліст аналітичного відділу виконавчого апарату Чернігівської обласної ради.
З 2008 по 2010 роки – начальник аналітичного відділу виконавчого апарату Чернігівської обласної ради.
З 2010 по 2015 роки – керуючий справами виконавчого апарату Чернігівської обласної ради.
Нагороджений Почесною грамотою Чернігівської обласної державної адміністрації і Чернігівської обласної ради за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди Дня місцевого самоврядування.
Не судимий.